Час роботи: пн-пт 9:30 - 18:00
Передзвоніть мені
(095)0763320
(097)8831512
Киев. Б-р Верховного Совета 34, оф. 209

Доставка

Доставка

Доставка здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта та Rozetka

Нова Пошта

Не залежно від вартості замовлення - доставка за тарифами оператора.

При отриманні товару на Новій Пошті або у кур'єра – обов'язково перевіряйте товар на цілісність. Після того, як Ви забрали товар, ми не зможемо приймати претензії щодо механічних поломок товару. Повернення, обмін товару відбувається лише через Нову Пошту за рахунок покупця. Кур'єр на обміни чи повернення не виїжджає. Для замовлень великогабаритного товару або дорогого магазин може запросити часткову попередню оплату.

Запасні частини до вудлищ відправляються виключно по попередній оплаті (частковій або повній) та після отримання не підлягають поверненню

Rozetka

Вартість доставки замовлення - 39 грн (Безкоштовно для замовлень від 400 грн)

Терміни доставки в середньому 2-5 днів

До надання послуг з організації відправлень приймаються відправлення довша сторона яких не більше 120 см, при цьому фактична вага відправлення не повинна перевищувати 15 кг, а об’ємна вага 30 кг. Для обчислення об’ємної ваги відправлення використовується наступна формула: Об'ємна вага (кг) = (Довжина (см) × Ширина (см) × Висота (см)) / 4 000.

При отриманні товару в магазині Rozetka – обов'язково перевіряйте товар на цілісність. Після того, як Ви забрали товар, ми не зможемо приймати претензії щодо механічних поломок товару. Повернення, обмін товару відбувається лише через Нову Пошту за рахунок покупця. Кур'єр на обміни чи повернення не виїжджає.